Jūsų straipsnis

Gamta – tai gyvas organizmas, kurį reikia saugoti! Jeigu Jūs pastebėjote, kad buvo padaryta kažkas gero ar blogo ekologijos atžvilgiu, būtinai rašykite mums! Bandysime spręsti situaciją bendromis jėgomis. Laukiame iš Jūsų neabejingumo Lietuvos ekologijai!

Siųskite aprašymus-straipsnelius su nuotraukomis, kad galėtumėme įsitikinti, kad toks faktas buvo ar yra.

Šiuos aprašymus galite siųsti šiuo el. pašto adresu: info@tevaiirvaikai.lt.

Visi aprašymai bus peržiūrėti, reikalui esant, suredaguoti ir patalpinti svetainėje www.tevaiirvaikai.lt. Konkurso metu (kalendoriniais metais), Jūs patys išrinksite nugalėtojus, kuriuos apdovanosime (žr. taisykles www.tevaiirvaikai.lt).

Visi aprašymai-straipsneliai dalyvaus konkurse, nesvarbu, kokioje svetainės www.tevaiirvaikai.lt skiltyje buvo jie skirti.

Mūsų gimtinėje – Lietuvoje – labai mažai saulėtų dienų, šypsenų ir geros nuotaikos. Bendromis jėgomis mes galime padaryti mūsų gyvenimą linksmesnį ir įdomesnį, jei perimsime teigiamą žmonių ir gamtos energiją.

Mus galite rasti „Facebooke“ – tevaiirvaikai.lt

Laukiame Jūsų aktyvumo!!!

Taip pat laukiame iš Jūsų atsiliepimų apie gerus Lietuvos meistrus, kad galėtumėme su jais susisiekti ir, jiems sutikus, papasakoti visai Lietuvos bendruomenei apie jų meistriškumą. Mus domina tik meistriškumas ir labiausiai – šio meistriškumo perdavimas jaunajai kartai, ir nesvarbu, kokioje veiklos srityje.

Skaityti daugiau
22 rugpjūčio, 2022
0 222
25 balandžio, 2022
0 216
19 balandžio, 2022
0 212
Paskutinės naujienos

Naujausi Komentarai
    Tevai ir Vaikai
    Copyright 2019 „Tevai ir Vaikai“. Visos teisės saugomos.