Jūsų straipsnis

Esame suinteresuoti, kaip ir daugelis iš Jūsų, labiau pažinti lietuviškąsias tradicijas ir verslus, perimtus iš senovės.

Raginame visus tuos, kurie gerai pažįsta lietuviškąsias tradicijas, verslus, įdomius istorijos faktus ar pan., pasidalinti šia informacija mūsų svetainėje www.tevaiirvaikai.lt.

Siųskite informaciją-aprašymą (jei turite nuotraukų, būtinai pridėkite).

Šiuos aprašymus galite siųsti šiuo el. pašto adresu: info@tevaiirvaikai.lt.

Visi aprašymai bus peržiūrėti, reikalui esant, suredaguoti ir patalpinti svetainėje www.tevaiirvaikai.lt. Konkurso metu (kalendoriniais metais), Jūs patys išrinksite nugalėtojus, kuriuos apdovanosime (žr. taisykles www.tevaiirvaikai.lt).

Visi aprašymai-straipsneliai dalyvaus konkurse, nesvarbu, kokioje svetainės www.tevaiirvaikai.lt skiltyje buvo jie skirti.

Mūsų gimtinėje – Lietuvoje – labai mažai saulėtų dienų, šypsenų ir geros nuotaikos. Bendromis jėgomis mes galime padaryti mūsų gyvenimą linksmesnį ir įdomesnį, jei perimsime teigiamą žmonių ir gamtos energiją.

Mus galite rasti „Facebooke“ – tevaiirvaikai.lt

Laukiame Jūsų aktyvumo!!!

Taip pat laukiame iš Jūsų atsiliepimų apie gerus Lietuvos meistrus, kad galėtumėme su jais susisiekti ir, jiems sutikus, papasakoti visai Lietuvos bendruomenei apie jų meistriškumą. Mus domina tik meistriškumas ir labiausiai – šio meistriškumo perdavimas jaunajai kartai, ir nesvarbu, kokioje veiklos srityje.

Paskutinės naujienos

Naujausi Komentarai
    Tevai ir Vaikai
    Copyright 2019 „Tevai ir Vaikai“. Visos teisės saugomos.