KASMEČIO KONKURSO „TĖVAI IR VAIKAI“ TAISYKLĖS

Mes, Tevai ir vaikai.lt portalo komanda, nuo 2021 metų liepos 1 dienos skelbiame konkurso „Tėvai ir vaikai“ pradžią. Linkime kiekvienam dalyviui pasiekti kuo aukščiausią reitingą ir laimėti vertingus prizus.

KONKURSO TIKSLAI

Pagrindinis konkurso tikslas ⎯ skatinti žmones būti neabejingus šalia esantiems žmonėms, gyvūnams ir gamtai. Konkursas neturi valstybinių ribų ar teritorinių apribojimų, visi gyvename vienoje planetoje ir pabėgti nėra kur. Konkurso tikslas ⎯ remiantis dalyvių konkursui pateiktais darbais skleisti žmonėms teigiamą energiją. Norime, kad mūsų vaikai, anūkai ir proanūkiai gyventų laimingai šioje Žemėje ir džiaugtųsi paukščių čiulbesiu, miškais, jūromis , gėlėmis, saulės šiluma ir šviesa. Žmonės, gyvenkite šioje Žemėje taip, kad nebūtų gėda vaikams pažiūrėti į akis.

KONKURSO DALYVIAI

Konkursui netaikomas amžiaus cenzas ir neskirstome pagal amžiaus grupes. Kiekvienas gali atsiųsti savo mintis, pastebėjimus, aprašymus, posakius ar tiesiog faktinę informaciją apie tam tikra įvykį.

DARBŲ ATLIKIMO TECHNIKA

Mintys, pastebėjimai, aprašymai, posakiai ar tiesiog faktinė informacija turi būti pateikiama .doc formatu. Vaizdinė informacija turi būti pateikiama .jpg arba .mov formatu (įrašas ne ilgesnis nei 20⎯30 sek.). Prie kiekvienos minties, pastebėjimo, aprašymo, posakio ar tiesiog faktinės informacijos būtina pridėti vaizdinę informaciją.

DARBŲ PATEIKIMAS

Mintys, pastebėjimai, aprašymai, posakiai ar tiesiog faktinė informacija turi būti pateikiama .doc formatu, o vaizdinė informacija ⎯ .jpg arba .mov formatu ir siunčiama el. paštu

info@tevaiirvaikai.lt

VERTINIMO KRITERIJAI

Visi atsiųsti ir į svetainę www.tevaiirvaikai.lt įkelti darbai vertinami tik pagal balsų skaičių, tai yra kuo daugiau darbas surinks balsų, tuo didesnė tikimybė laimėti prizą.

KONKURSO EIGA IR TVARKA, PRIZAI

Konkurso pradžia: 2021 metų liepos 1 diena. Atsiųstas darbas dalyvauja konkurse ir kasmet gali laimėti prizus.

Nugalėtojai bus išrenkami kasmet sausio 2 dieną ir skelbiami www.tevaiirvaikai.lt rubrikoje „Tėvai ir vaikai“. Nugalėtojais tampa dalyviai, sausio 1 dieną surinkę daugiausia balsų.

Pirmos, antros ir trečios vietos prizus bus galima išsirinkti iki einamųjų metų sausio 31 dienos el. parduotuvėse www.avrahome.lt , vaikosvajone.lt, ledgirliandos.lt.

Pirmos vietos prizas ⎯ iki 150,00 eurų vertės.

Antros vietos prizas ⎯ iki 100,00 eurų vertės.

Trečios vietos prizas ⎯ iki 50,00 eurų vertės.

Konkurso steigėjai turi teisę keisti konkurso taisykles kasmet sausio 2⎯10 dienomis ir turi paskelbti apie pakeitimus svetainės www.tevaiirvaikai.lt rubrikoje „Tėvai ir vaikai“.

AUTORIŲ TEISĖS, DARBŲ PANAUDOJIMAS IR SAUGOJIMAS

Kiekvienas dalyvis, atsiuntęs darbą konkursui, sutinka, kad jo kūrinys gali būti panaudojamas Tevai ir vaikai.lt portalo tikslais ir neturės jokių pretenzijų dėl autorių teisių.

Atsiųsti darbai reikalui esant redaguojami nekeičiant turinio ir esmės, skelbiami svetainėje www.tevaiirvaikai.lt ir viešai prieinami, kol veikia svetainė.

VERTINIMO KOMISIJA

Darbus vertinate jūs visi. Prašome aktyviai balsuoti.

APDOVANOJIMAI

Organizatoriai ir rėmėjai skiria prizus.

Pirmos, antros ir trečios vietos prizus bus galima išsirinkti iki einamųjų metų sausio 31 dienos el. parduotuvėse www.avrahome.lt, vaikosvajone.lt, ledgirliandos.lt.

Pirmos vietos prizas ⎯ iki 150,00 eurų vertės.

Antros vietos prizas ⎯ iki 100,00 eurų vertės.

Trečios vietos prizas ⎯ iki 50,00 eurų vertės.

ORGANIZATORIAI IR RĖMĖJAI

Portalas tevai ir vaikai.lt

Taisykles parengė

Portalo Tevai ir vaikai.lt komanda

2021-05-21

Konkurso steigėjai turi teisę keisti konkurso taisykles kasmet tik sausio 2⎯10 dienomis ir turi paskelbti apie pakeitimus svetainės www.tevaiirvaikai.lt rubrikoje „Tėvai ir vaikai“.

Paskutinės naujienos

Naujausi Komentarai
    Tevai ir Vaikai
    Copyright 2019 „Tevai ir Vaikai“. Visos teisės saugomos.